Шановні учасники зимової сесії«Web-STEM-школи — 2019»!

Друковані сертифікати учасників виготовлені, підписані, зареєстровані в реєстрі ДВНЗ "Університет менеджменту освіти" та очикують своєї відправки на адреси обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти. Розсилка почнеться з 2 травня 2019 року.

Одразу після відправки на ваші електронні адреси будуть надіслані листи з точними данними щодо отримання сертифікатів.

Дякуємо вам за терпіння і розуміння!

Готуємося до зустрічі наприкинці червня на літній очній сесії!

Список на одержання сертифіката курсів ДВНЗ «Університет менеджменту освіти»

№ п/п Прізвище, ім′я та по батькові одержувача сертифіката Повна юридична назваорганізації (навчального закладу), в якій працює одержувач сертифіката Посада одержувача № серт.у реєстрі УМО
1. Бабійчук Ірина Павлівна КУ "Камінська ЗОШ І - ІІІ ст." Романівської районної ради Житомирської області вчитель географії 850/19Ц
2. Бабінцева Ірина Володимирівна Теклинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області заступник директора школи з навчально-виховної роботи; вчитель зарубіжної літератури 851/19Ц
3. Бичко Тетяна Валеріївна Комунальний заклад «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 175
«Кулиничівська» Харківської міської ради Харківської області»
учитель початкових класів 852/19Ц
4. Біневич Інна Віталіївна Комунальний заклад освіти "Навчально-реабілітаційний центр"Шанс" Дніпропетровської обласної ради вчитель-дефектолог 853/19Ц
5. Бобро Тетяна Михайлівна Канівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Канівської міської ради Черкаської області учитель фізики 854/19Ц
6. Васютинська Людмила Володимирівна Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4 комунальної власності територіальної громади м. Жмеринки вчитель української мови та літератури 855/19Ц
7. Вержибок Лариса Олександрівна Гришковецька гімназія Бердичівської районної ради Житомирської області учитель математики, фізики, економіки 856/19Ц
8. Вороніна Наталя Павлівна Переорська середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Вінницького району Вінницької області учитель хімії і географії 857/19Ц
9. Воронкін Олексій Сергійович Обласний комунальний заклад "Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф′єва" викладач фізики, математики, інформатики 858/19Ц
10. Гаврищук Людмила Василівна Переорська середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Вінницького району Вінницької області учитель математики та фізики 859/19Ц
11. Гарматюк Ірина Олександрівна Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №34, Миколаївської міської ради Миколаївської області учитель інформатики 860/19Ц
12. Горбунов Михайло Миколайович Комунальний заклад «Очеретинський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів - дошкільний навчальний заклад (опорний навчальний заклад) Ясинуватського району Донецької області» учитель географії 861/19Ц
13. Горбунова Ольга Володимирівна Ліцей №142 м. Києва учитель початкових класів 862/19Ц
14. Гофтарчук Яна Олегівна КЗ «Очеретинський НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів - дошкільний навчальних заклад (опорний навчальний заклад) Ясинуватського району Донецької області» учитель біології, інформатики 863/19Ц
15. Данилюк Ганна Дмитрівна Коломийський ліцей №3 Коломийської міської ради Івано-Франківської області учитель фізики 864/19Ц
16. Деленко Світлана Петрівна Савчинська ЗШ І-ІІІ ступенів Сокальської районної ради Львівської області учитель хімії, біології 865/19Ц
17. Демчук Тетяна Григорівна КУ "Камінська ЗОШ І-ІІІ ступенів" Романівського району Житомирської області педагог-організатор 866/19Ц
18. Діхтяренко Людмила Володимирівна Смолінське навчально-виховне об′єднання "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія- позашкільний навчальний заклад" Смолінської селищної ради Маловисківського району Кіровоградської області смт Смоліне вчитель початкових класів 867/19Ц
19. Добрянська Наталія Миколаївна Косівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 з класами поглибленого вивчення англійської мови Косівської районної ради Івано-Франківської області учитель фізики 868/19Ц
20. Добрянський Іван Мирославович Косівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 з класами поглибленого вивчення англійської мови учитель фізики 869/19Ц
21. Докіна Наталія Юріівна Гімназія 31 гуманітарно-естетичного профілю Чернігівської міської ради вчитель математики та економіки 870/19Ц
22. Дорошенко Наталя Миколаївна Комунальний заклад освіти "Навчально-реабілітаційний центр "Шанс" Дніпропетровської обласної ради учитель трудового навчання 871/19Ц
23. Дьорка Аліна Іванівна Мукачівський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія" Мукачівської міської ради Закарпатської області учитель інформатики 872/19Ц
24. Дяченко Ольга Вікторівна Комунальний заклад освіти "Навчально-реабілітаційний центр "Шанс" Дніпропетровської обласної ради вчитель математики 873/19Ц
25. Ісько Вікторія Вікторівна Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4 комунальної власності територіальної громади м. Жмеринки вчитель інформатики 874/19Ц
26. Іщенко Леся Олексіївна Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №33 ім. В. Симоненка Черкаської міської ради Черкаської області учитель математики 875/19Ц
27. Кобзар Лариса Миколаївна Чернігівська область, Ріпкинський район, с. Нові Яриловичі, вул. 30 років Перемоги, 102 учитель математики та інформатики 876/19Ц
28. Коваленко Тетяна Миколаївна Сновський НВК "ДНЗ -СЗНЗ 1ст." Сновської міської ради Чернігівської області вихователь дошкільних груп 877/19Ц
29. Колесник Оксана Олександрівна Ліцей №4 міста Новограда-Волинського Житомирської області учитель інформатики 878/19Ц
30. Конопляник Тетяна Іванівна Миколаївська загальноосвітня школа I-III ступенів №34 вчитель початкових класів 879/19Ц
31. Костіна Катерина Ігорівна Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №54 Запорізької міської ради Запорізької області вчитель біології, хімії 880/19Ц
32. Краснікова Валентина Віталіївна районний методичний кабінет відділу освіти Васильківської райдержадміністрації Київської області методист районного методичного кабінету 881/19Ц
33. Криворучко Ірина Олександрівна Уманський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа №10 - Медична гімназія" Уманської міської ради Черкаської області вчитель фізики та основ здоров′я 882/19Ц
34. Купченко Ольга Миколаївна Тахтаулівський навчально-виховний комплекс Полтавської районної ради Полтавської області учитель біології, хімії, основ здоров′я 883/19Ц
35. Курач Іванна Михайлівна Клеванський ліцей №2 Клеванської селищної ради Рівненського району РівненськоЇ області учитель математики 884/19Ц
36. Лагута Тетяна Василівна Сновський НВК „ДНЗ-СЗНЗ” І ступеня Сновської міської ради Чернігівської області вихователь дошкільного закладу 885/19Ц
37. Лащенко Олена Юріївна Сновський НВК " ДНЗ-СЗНЗ" 1 ступеня Сновської міської ради Чернігівської області вихователь дошкільного закладу 886/19Ц
38. Леськова Наталія Володимирівна Золотівська багатопрофільна гімназія Попаснянської районної ради Луганської області вчитель початкових класів 887/19Ц
39. Луданик Наталія Валентинівна Сновський НВК "ДНЗ-СЗНЗ 1ст." вихователь дошкільних груп 888/19Ц
40. Любчак Ольга Анатоліївна Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 комунальної власності територіальної громади м. Жмеринки Вінницької області учитель математики 889/19Ц
41. Македонська Олена Романівна Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 Червоноградської міської ради Львівської області учитель української мови та літератури 890/19Ц
42. Мариніна Віта Вікторівна Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №130 Криворізької міської ради Дніпропетровської області учитель фізики 891/19Ц
43. Михайлова Ірина Петрівна Ліцей №19 Мелітопольської міської ради Запорізької області учитель хімії 892/19Ц
44. Мітіна Наталія Анатоліївна Клуб юних моряків "Азовець" з флотилієй Виконкому Бердянської міської ради Запорізької області керівник гуртка "виготовлення сувенірів", гурток "образотворче мистецтво" 893/19Ц
45. Морозов Сергій Петрович Старобабанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Уманської районної ради Черкаської області учитель фізики і математики 894/19Ц
46. Мостова Наталя Вікторівна Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 42 Миколаївської міської ради учитель фізики та астрономії 895/19Ц
47. Нагорна Наталія Анатоліївна Навчально-виховний комплекс "Кіровоградський колегіум - спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад - центр естетичного виховання" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області вчитель англійської мови 896/19Ц
48. Нагорна Юлія Василівна Монастирищенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Ліцей «Ерудит» Монастирищенської районної ради Черкаської області учитель хімії та біології 897/19Ц
49. Олійник Тетяна Миколаївна Теклинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області учитель біології 898/19Ц
50. Осовіцька Тетяна Анатоліївна Костянтинівський ЗЗСО №2 Костянтинівської міської ради Донецької обл. учитель початкових класів 899/19Ц
51. Парамонова Олена Іванівна Пузиківський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Глобинської районної ради Полтавської області учитель математики 900/19Ц
52. Парфус Оксана Павлівна Центр технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді Дарницького району міста Києва керівник гуртка "народні ремесла україни" 901/19Ц
53. Пацько Марія Анатоліївна Сапожинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Корецької районної ради Рівненської області учитель початкових класів 902/19Ц
54. Петрук Олена Василівна Методичний кабінет управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради Хмельницької області методист з предметів фізико-математичного циклу (математика, фізика, інформатика, астрономія) 903/19Ц
55. Пилипець Олена Юріївна Сновський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Сновської міської ради Сновського району, Чернігівської області вчитель біології та хімії 904/19Ц
56. Пилипчук Світлана Володимирівна НВК "Сапанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ" вчитель хімії та основ здоров′я 905/19Ц
57. Попович Таїсія Іванівна Чигиринський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. Б. Хмельницького Чигиринської районної ради Черкаської області вчитель фізики та математики 906/19Ц
58. Семенюк Клавдія Михайлівна Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 комунальної власності територіальної громади міста Жмеринки Вінницької області учитель математики 907/19Ц
59. Семенюк Оксана Володимирівна Комунальний заклад "Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради Волинської області" заступник директора з навчально-виховної роботи 908/19Ц
60. Сичевська Наталя Сергіївна Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гуманітарно-естетичний колегіум №29 Вінницької міської ради вчитель інформатики 909/19Ц
61. Скаб′як Зоряна Миронівна Великотур′янський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-III ступенів - дошкільний начальний заклад" учитель математики 910/19Ц
62. Скакодуб Тетяна Сергіївна КЗО "Навчально-реабілітаційний центр "Шанс" Дніпропетровської обласної ради" учитель трудового навчання 911/19Ц
63. Скорина Наталя Сергіівна Нікопольська середня загальноосвітня школа 22Нікорольськоі міськоі ради Дніпропетровськоі області учитель біологіі- географіі 912/19Ц
64. Сорокопуд Станіслав Олексійович Центр науково-технічної творчості молоді «Сфера» Оболонська районна у м.Києві державна адміністрація управління освіти керівник гуртка "основи програмування" 913/19Ц
65. Ткач Оксана Михайлівна відділ освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації Рівненської області методист 914/19Ц
66. Тодощук Надія Орестівна Делятинський ліцей №1 відділу освіти, культури, молоді та спорту Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади учитель інформатики 915/19Ц
67. Токар Олена Григорівна Лозівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів філія опорного закладу Петропавлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 з професійним навчанням Петропавлівської районної ради Дніпропетровської області вчитель математики 916/19Ц
68. Тороп Крістіна Сергіївна Комунальний заклад освіти "Навчально-реабілітаційний центр "Колосок" Дніпропетровської обласної ради" практичний психолог 917/19Ц
69. Устінова Наталя Віталіївна КЗ "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №68 Маріупольської міської ради Донецької області" учитель математики та інформатики 918/19Ц
70. Фурман Валентина Григорівна Камінська загальноосвітня школа I-III ступенів Романівської районної ради Житомирської області учитель початкових класів 919/19Ц
71. Хмельна Оксана Григорівна Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 57 імені Т.Г.Шевченка Миколаївської міської ради Миколаївської області зднвр, учитель математики та інформатики 920/19Ц
72. Чеботарьова Антоніна Миколаївна Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №57 імені Тараса Григоровича Шевченка Миколаївської міської ради Миколаївської області зднвр, учитель української мови і літератури та зарубіжної літератури 921/19Ц
73. Чернобривець Людмила Михайлівна Навчально-виховний комплекс «Кіровоградський колегіум - спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад - центр естетичного виховання» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області учитель англійської мови 922/19Ц
74. Шаповал Наталія Володимирівна Комунальний заклад "Ширяївський освітній комплекс №1"смт Ширяєве Одеської обл. учитель фізики 923/19Ц
75. Шевченко Ольга Юріївна Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4 комунальної власності територіальної громади м. Жмеринки Вінницької області заступник директора знавчально-виховної роботи, вчитель англійської мови 924/19Ц
76. Шилкунова Зоя Ігорівна Спеціалізована економіко-правова школа приватного вищого навчального закладу Харківського гуманітарного університету "Народна українська академія" заступник директора школи з роботи в початкових класах, учитель початкових класів 925/19Ц
77. Шпак Оксана Степанівна Опорний загальноосвітній навчальний заклад "Бібрська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Уляни Кравченко" Перемишлянської районної ради Львівської області учитель біології 926/19Ц
78. Шпильова Вікторія Володимирівна Спеціалізована школа N196 Святошинського району м.Києва учитель хімії 927/19Ц
79. Юзькова Валентина Дмитрівна Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області доцент кафедри методики викладання природничо-математичних дисциплін 928/19Ц